Jesteś naszym 1377084 odwiedzającym. Aktualnie jest:
73 gości
1 zalogowanych użytkowników.


2017-08-17 - LECZNICZA WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU
Wykładowca: Adel el Atara
Miejsce: Warszawa

Agnieszka Jurko organizuje od kilku lat medytacyjne wyjazdy do miejsc mocy w Egipcie i dzięki temu miała możliwość poznania niezwykle skromnej osoby Adela - uzdrowiciela, który korzysta ze swoich wrodzonych darów do pomagania innym.LECZNICZA WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU
warsztat i sesje prowadzi uzdrowiciel Adel el Atara z Egiptu
17-27 sierpnia w Warszawie

Po raz szósty w Polsce!

Agnieszka Jurko organizuje od kilku lat medytacyjne wyjazdy do miejsc mocy w Egipcie i dzięki temu miała możliwość poznania niezwykle skromnej osoby Adela - uzdrowiciela, który korzysta ze swoich wrodzonych darów do pomagania innym. Adela regularnie odwiedzają grupy medytujące jak i indywidualne osoby, które przyjeżdżają do niego na tygodniowe kuracje oczyszczająco-uzdrawiające. Po pomoc do niego zwracają się ludzie nie tylko z Egiptu, ale i z Europy. Na prośbę wielu znajomych zaprosiła Adela po raz pierwszy do Polski w listopadzie 2013..

Wywiad z Adelem -  NTV Janusza Zagórskiego:
https://www.youtube.com/watch?v=htAI9V9FlYc

Warsztat LECZNICZA WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU, 26-27 sierpnia
Medycyna w starożytnym Egipcie była bardzo rozwinięta i cieszyła się ogromną sławą i renomą. Lekarze stosowali aromaterapeutyczne rośliny takie jak: czosnek, cynamon, kmin, kadzidło, mirrę i szereg innych. Kapłani - lekarze prowadzili w świątyniach laboratoria medyczne. A swoje sposoby leczenia zapisywali m.in w formie hieroglifów na świątynnych ścianach i niektóre z nich przetrwały aż do czasów współczesnych.

Z czasów starożytnych pochodzi także wiedza o leczniczych ziołach, które w odpowiednich proporcjach wzmacniają i leczą osłabiony organizm. Współczesna medycyna konwencjonalna nie jest w stanie zastąpić działania naturalnych ziół żadnym substytutem, bowiem tylko naturalne olejki i rośliny mają najwyższą wibrację. W tamtych czasach pracowano także z olejkami energetyzującymi i duchowymi (spiritual), które stosowano w postaci kropli na poduszce, w kąpieli, w kominku do inhalacji oraz do fizycznego masażu. Znano też czakry i sposoby ich wzmacniania oraz harmonizowania.

Warsztat obejmuje:
• zagadnienia związane z medycyną starożytnego i tradycyjnego Egiptu - m.in. specjalne mieszanki ziół, naturalne olejki, esencje zapachowe dla poprawy zdrowia fizycznego oraz olejki duchowe do oczyszczania i wzmacniania aury,
• centra energetyczne człowieka oraz metody ich wzmacniania przy pomocy określonych ziół oraz olejków, zarówno zewnętrznie i wewnętrznie,
• wykład o medytacji jako sposobu na radosne życie w dobrostanie ciała, duszy i umysłu, oraz wykład o inkarnacji, reinkarnacji, guru,
• medytacje z tradycji sufizmu (mistyczny nurt w islamie),
• duchowe porady: np. „czyste serce” to otwarte serce; w relację seksualną powinny wchodzić jedynie kochające się wzajemnie osoby, miłość powinna być zadeklarowana, a relacja stworzona na zasadzie zaufania i bliskości; każdy człowiek powinien być wolny od pożądania, ale nie bez pożądania,
• ćwiczenia gimnastyczne,
• czas wolny na pytania uczestników,
• dodatkowo dla osób chętnych bezpłatne sesje oczyszczające i otwierające czakrę Trzeciego Oka, które odbędą się po warsztacie w sobotę i w niedzielę.

Relacje z warsztatu:
Iwona: http://agnieszkajurko.pl/relacje/650-relacja-listopad2013-adel.html
Bożeny: http://agnieszkajurko.pl/relacje/659-relacja-listopad2013-adelbozena.html

SESJE UZDRAWIAJĄCE, 17-24 sierpnia
Na początku sesji jest rozmowa, w trakcie której pacjent opowiada o swoim problemie a Adel dzieli się swoimi odczuciami i wglądami. Następnie robi zabieg oczyszczający ciało, umysł i duszę. W zależności od potrzeb to może być: zabieg energetyczny i harmonizujący czakry i/lub masaż i/lub refleksologia głowy lub stóp i/lub zabieg oczyszczający ciało z negatywnych podłączeń. Na końcu udziela praktycznych porad i wskazówek, jak w codziennym życiu zachować dobre zdrowie (fizyczne, psychiczne, energetyczne) i dobrostan.

OPŁATY:

WARSZTAT
Opłata z rabatem: 490 zł w przypadku wpłaty zaliczki 150 zł do 15 lipca.
Opłata standardowa: 590 zł w przypadku wpłaty zaliczki 150 zł po 15 lipca.
Osoby powtarzające warsztat: 340 zł

SESJE
Opłata: 250 zł sesja bez tłumaczenia, 340 zł sesja z tłumaczeniem. Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca i jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 48 godzin. Sesja trwa do 2 godzin.

Adel el Atara (http://www.adel-el-atara.com) urodził się w rodzinie uzdrowicieli i ma niezwykły wrodzony dar pomagania innym. Pochodzi z południa Egiptu, gdzie do dzisiaj wszelkie problemy zdrowotne leczone są naturalnymi metodami sięgającymi czasów starożytnego Egiptu. Prowadzi w Luksorze Oils, Herbs and Spices Center for Mind, Body and Soul. Jest osobą wykształconą, skończył studia z literatury francuskiej w Paryżu i z pedagogiki w Besancon (Francja), posiada doktorat z medytacji w literaturze francuskiej, skończył szereg szkoleń z zakresu pedagogiki i psychologii, 17 lat uczył francuskiego w szkołach w Egipcie.

Umiejętności Adela: oczyszczanie energetycznie całego ciała, aktywacja i harmonizacja czakr, usuwanie negatywnych podłączeń energetycznych, praca z naturalnymi eterycznymi i duchowymi (spiritual) olejkami i ziołami, siła modlitwy. Jest specjalistą od refleksologii głowy i stóp. W swoim centrum posiada szereg mieszanek opartych wyłącznie na bazie naturalnych ziół i olejków, stosowanych na problemy z układem oddechowym, trawiennym, moczowym, z system odpornościowym, ze skórą, artretyzmem, żylakami, bólami mięśni i innymi.

Zapisy: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

Pełna informacja:
http://www.agnieszkajurko.pl/adel-atara/848-uzdrawianie-adel.html

 Dodaj swój komentarz|Wersja do wydruku

Merkaba, święta geometria
Nowe wydarzenia

  • ZMIEŃ SWOJE FALE MÓZGOWE, ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE
    Zapraszamy na pierwszy w Polsce wykład z Alice Miller - trenerką w Instytucie Biocybernaut, w placówce będącej światowym liderem w dziedzinie prowadzenia treningów z neurofeedbacku fal mózgowych.

  • Twoja Misja Życiowa
    Zapraszamy na czternasty medytacyjny wyjazd do mistycznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Wyjazd zawiera unikalny program obejmujący dwudniowy warsztat oraz prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.

  • Zostań Praktykiem Soul Body Fusion
    Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone. Zaufaj swojej duszy i zacznij proces uzdrawiania. Pozwól sobie na przypomnienie Kim jesteś i wypełnij się Miłością!  • Eksploracje świadomości - Merkaba, medytacje, hemi-sync, warsztaty rozwoju osobistego