Jesteś naszym 1377045 odwiedzającym. Aktualnie jest:
48 gości
1 zalogowanych użytkowników.


2017-11-09 - REAKTYWACJA DNA W EGIPCIE
Wykładowca: Tom de Winter
Miejsce: Egipt

Zapraszamy na XII medytacyjny wyjazd do mistycznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Wyjazd zawiera unikalny program obejmujący nowy dwudniowy warsztat Reaktywacja DNA oraz już tradycyjnie prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.REAKTYWACJA DNA W EGIPCIE
medytacje w piramidzie CHEOPSA i przy SFINKSIE
zwiedzanie Kairu, Luksoru i Dendery
wizyta u uzdrowiciela Adela el Atar
9-16 listopada w Egipcie

Warsztat i medytacje prowadzi Tom de Winter z Holandii

Zapraszamy na XII  medytacyjny wyjazd do mistycznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Wyjazd zawiera unikalny program obejmujący nowy dwudniowy warsztat Reaktywacja DNA oraz już tradycyjnie prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.

Dzięki zezwoleniu od Ministerstwa d/s Starożytności specjalnie dla naszej grupy w Piramidzie Cheopsa zostaną otwarte dwie dodatkowe komnaty (Królowej i Dolna), które nie są udostępniane innym turystom mających dostęp tylko do komnaty Króla. Będziemy także medytować bezpośrednio przy Sfinksie, którego turyści mogą oglądać wyłącznie z odległego tarasu widokowego. Zwiedzimy także Kair, Luksor, Denderę oraz pojedziemy do uzdrowiciela sufi Adela el Atar.

Warsztaty i medytacje są tłumaczone z angielskiego na polski.

Warsztat  REAKTYWACJA DNA
Podczas warsztatu odkryjesz swój potencjał i reaktywujesz DNA. Twoje ciało już na zawsze zapamięta ten stan i w każdej chwili będziesz mógł do niego powrócić. To wymaga jednak bardzo subtelnej komunikacji. Pamiętaj, im bardziej się otworzysz tym bardziej będziesz odczuwać - zwłaszcza w tych wysokich energiach mistycznego Egiptu. Nawiążesz połączenie z drugim człowiekiem a nawet z narzędziami, stosowanymi w czasach faraonów! Nie istnieją żadne ograniczenia. Otworzysz swoje serce i splot słoneczny na energie starożytnych budowli i Świętą Geometrię. Połączysz się z czystą energią Wielkiej Piramidy Cheopsa i Sfinksa.  Dopiero wtedy jak otworzysz się na głębsze poziomy odczuwania, będziesz kontrolować swoją energię w sposób świadomy i będziesz w stanie odbierać unikalną energię od świata zewnętrznego. 

Energia w miejscach mocy w Egipcie stale wzrasta, pomiary wg skali Bovisa znajdują się w treści opisu na stronie www organizatorki.

Co ciekawego przeżyliśmy na poprzednich wyjazdach w Egipcie:
Video: Medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz w świątyni Karnak
cz.1 http://www.youtube.com/watch?v=f2LcmNl1JOU&feature=related
cz.2 http://www.youtube.com/watch?v=FuZBS-Xz2Wc&feature=related
Wywiad z Tomem o Sfinksie, Cheopsie i Merkabie nagrany w Egipcie:
http://www.youtube.com/watch?v=Cl-yBzs8Ves&feature=youtu.be

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl ,  tel: 501 625 528

Pełna informacja (ceny, zdjęcia, relacje):
http://www.agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/620-reaktywacja-dna-egipt.htmlDodaj swój komentarz|Wersja do wydruku

Merkaba, święta geometria
Nowe wydarzenia

  • ZMIEŃ SWOJE FALE MÓZGOWE, ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE
    Zapraszamy na pierwszy w Polsce wykład z Alice Miller - trenerką w Instytucie Biocybernaut, w placówce będącej światowym liderem w dziedzinie prowadzenia treningów z neurofeedbacku fal mózgowych.

  • Twoja Misja Życiowa
    Zapraszamy na czternasty medytacyjny wyjazd do mistycznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Wyjazd zawiera unikalny program obejmujący dwudniowy warsztat oraz prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.

  • Zostań Praktykiem Soul Body Fusion
    Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone. Zaufaj swojej duszy i zacznij proces uzdrawiania. Pozwól sobie na przypomnienie Kim jesteś i wypełnij się Miłością!  • Eksploracje świadomości - Merkaba, medytacje, hemi-sync, warsztaty rozwoju osobistego