Jesteś naszym 1506682 odwiedzającym. Aktualnie jest:
7 gości
0 zalogowanych użytkowników.


2017-02-23 - Wyprawa do mistycznego Egiptu

Miejsce: Egipt

Na tegoroczną wyprawę zapraszamy osoby zainteresowane mistycznym Egiptem i starożytnymi świątyniami. Nasz wyjątkowy program został specjalnie przygotowany dla osób, które pragną doświadczyć wysokich energii w niezwykłych miejscach mocy oraz są zainteresowane uzdrawiającymi metodami sięgającymi staroWyprawa do mistycznego Egiptu
wizyta u uzdrowiciela sufi  Adela el Atar
świątynie w Luksorze i Asuanie oraz na Nilu
23 luty - 2 marca 2017  w Luksorze i Asuanie

Kameralna grupa - tylko 10 miejsc

Na tegoroczną wyprawę zapraszamy osoby zainteresowane mistycznym Egiptem i starożytnymi świątyniami. Nasz wyjątkowy program został specjalnie przygotowany dla osób, które pragną doświadczyć wysokich energii w niezwykłych miejscach mocy oraz są zainteresowane uzdrawiającymi metodami sięgającymi starożytnych czasów.

Program:
1 dzień: czarter z Warszawy do Luksoru, transfer do Luksoru
2 dzień: świątynia Karnak i Luksor, wizyta u Adela (wykład i indywidualne sesje)
3 dzień: Dolina Królów, świątynie Hatszepsut i Medinet Habu, Posągi Memnona,   muzeum Howarda Cartera (odkrywcy słynnego grobowca     Tutanchamona); wieczorne zwiedzanie Luksoru dorożkami  konnymi
4 dzień: świątynia Hathor w Denderze, sesje u Adela
5 dzień: świątynia Horusa w Edfu oraz Sobka i Horusa w Kom Ombo,    wieczorny spacer  w Asuanie
6 dzień: świątynia Izydy na wyspie Filae, wioska nubijska, powrót do Luksoru
7 dzień: muzeum luksorskie, wieczorny rejs łodzią po Nilu, sesje u Adela
8 dzień: transfer do Hurghady, wylot do Warszawy

NTV Janusza Zagórskiego - wywiad z Adelem (polskie napisy)
https://www.youtube.com/watch?v=htAI9V9FlYc

W Egipcie nie można oficjalnie medytować w świątyniach. Takie działanie powoduje natychmiastową reakcję ze strony policji świątynnej a polski i egipski przewodnik może stracić zawodową licencję. Jeżeli jednak z grupą podróżuje lokalny organizator (ze znajomościami:) to w wielu miejscach dogaduje się bezpośrednio ze strażnikami co umożliwia nam medytacje. A z moimi grupami zawsze podróżuje mój wieloletni lokalny kontrahent niezastąpiony we wszelkich tego typów negocjacjach. Jeżeli w naszej listopadowej grupie będzie potrzeba medytowania w miejscach mocy to będziemy na bieżąco to organizować (opłata od osoby ok 10 usd za jedną świątynię).

Cena: 1000 zł oraz 490 usd. Powyższa cena zawiera noclegi w pokoju dwu- lub trzyosobowym z śniadaniem w formie bufetu w 5* hotelach w Luksorze (Sonesta St. George) i w Asuanie (Helnan Hotel),  wszelkie transporty, sprawdzonego i doświadczonego egipskiego organizatora wszystkich moich wypraw do Egiptu, lokalnego przewodnika mówiącego po polsku, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodnie z programem. Razem: ok 2800 zł. Jedynka za dopłatą 150 usd.
Ponadto samolot ok 1300-1400 zł zł (czarter z Warszawa Hurghada Warszawa, nie ma bezpośrednich połączeń z Luksorem), 25 usd za wizę kupowaną po przylocie na lotnisku w Hurghadzie, obiado-kolacje (w lokalnych restauracjach smaczny posiłek 5-15 usd), własne wydatki na pamiątki i zwyczajowe napiwki.

Bezpieczeństwo: biura podróży, zarówno polskie jak i z innych krajów, cały czas organizują wyjazdy turystyczne do Egiptu. Słoneczna dobra pogoda, wysoki standard hoteli i dbanie o bezpieczeństwo turystów zawsze przyciągało i nadal przyciąga ludzi z całego świata.

Uwaga: paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od momentu wjazdu do Egiptu.

Adel el Atar urodził się w rodzinie uzdrowicieli i ma niezwykły wrodzony dar pomagania innym. Pochodzi z południa Egiptu, gdzie do dzisiaj wszelkie problemy zdrowotne leczone są naturalnymi metodami sięgającymi czasów starożytnego Egiptu. Mieszka z rodziną w Luksorze i prowadzi Oils, Herbs and Spices Center for Mind, Body and Soul (Centrum olejków, ziół i przypraw dla Umysłu, Ciała i Duszy). Jest osobą wykształconą, skończył studia z literatury francuskiej w Paryżu i z pedagogiki w Besancon (Francja), obronił doktorat z medytacji w literaturze francuskiej, skończył szereg szkoleń z zakresu pedagogiki i psychologii, od 17 lat uczy francuskiego w szkołach w Egipcie. Od  kilku lat przyjeżdża regularnie do Warszawy, gdzie prowadzi warsztaty o Leczniczej Wiedzy Starożytnego Egiptu oraz udziela indywidualnych sesji.

Umiejętności Adela: oczyszczanie energetycznie całego ciała, aktywacja i harmonizacja czakr, usuwanie negatywnych podłączeń energetycznych i różnego rodzajów bytów, praca z naturalnymi eterycznymi i duchowymi (spiritual) olejkami oraz ziołami, siła modlitwy. Jest specjalistą od refleksologii głowy i stóp. W swoim centrum w Luksorze prezentuje grupom medytującym przede wszystkim olejki do oczyszczenia i harmonizacji czakr oraz uzdrawiające zioła i maści.  Za każdym razem proponuje też sesje naszym grupom, które zazwyczaj odbywają się późnym wieczorem.

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528

Pełna informacja:
http://www.agnieszkajurko.pl/adel-atara/826-uzdrawianie-adel.htmlDodaj swój komentarz|Wersja do wydruku

Merkaba, święta geometria
Nowe wydarzenia

  • KOBIECOŚĆ, MĘSKOŚĆ - SPOTKANIE
    Pojawiliśmy się na tym świecie jako kobiety i mężczyźni i żyjemy na nim tu i teraz jako kobiety i mężczyźni. Jednocześnie, tak jak to pokazuje znak yin-yang, nosimy w sobie cząstkę tej drugiej energii…

  • ZMIEŃ SWOJE FALE MÓZGOWE, ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE
    Zapraszamy na pierwszy w Polsce wykład z Alice Miller - trenerką w Instytucie Biocybernaut, w placówce będącej światowym liderem w dziedzinie prowadzenia treningów z neurofeedbacku fal mózgowych.

  • AKTYWACJA STAROŻYTNEJ WIEDZY
    Zapraszamy na 15 medytacyjny wyjazd do mistycznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Wyjazd zawiera unikalny program obejmujący dwudniowy warsztat oraz prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.  • Eksploracje świadomości - Merkaba, medytacje, hemi-sync, warsztaty rozwoju osobistego