Jesteś naszym 1666373 odwiedzającym. Aktualnie jest:
43 gości
0 zalogowanych użytkowników.


11/18/2017 - Zostań Praktykiem Soul Body Fusion
Wykładowca: Anna Nalu Niżyńska
Miejsce: Warszawa

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone. Zaufaj swojej duszy i zacznij proces uzdrawiania. Pozwól sobie na przypomnienie Kim jesteś i wypełnij się Miłością!Zostań Praktykiem Soul Body Fusion
prowadzi Anna Nalu Niżyńska
18 listopada 2017 w Warszawie

Czy masz poczucie, że twój duch i ciało nie są zestrojone?
Czy czasami czujesz się nieugruntowany albo jakbyś tu nie należał?
Czy wiesz, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz po to sięgnąć?

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone. Zaufaj swojej duszy i zacznij proces uzdrawiania. Pozwól sobie na przypomnienie Kim jesteś i wypełnij się Miłością!

Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie. Twórczynią metody Soul Body Fusion® jest Jonette Crowley. Jonette jest uznaną na świecie nauczycielką duchową, założycielką Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji dedykowanej duchowemu przebudzeniu. Jonette jest badaczem i odkrywcą – zarówno na płaszczyznach wewnętrznych jak i w podróżach po całym świecie. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania.

Soul Body Fusion to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami Ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ dusza nie zna granic. Dzięki Soul Body Fusion nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy jej zaistnieć.

Więcej informacji na temat metody Soul Body Fusion można znaleźć na stronie www.SoulBodyFusion.com
Przed zajęciami zachęcamy do przeczytania książki pt. ,,Soul Body Fusion®’’ - wydawnictwo Biały Wiatr (www.bialywiatr.com).

ANNA NIŻYŃSKA – certyfikowana nauczycielka metody Soul Body Fusion®, terapeuta i pedagog. Dyplomowana trenerka organizacji ALOHA INTERNATIONAL szerzącej wiedzę na temat uzdrawiania ciała, umysłu i ducha. Nauczycielka masaży hawajskich Lomi Lomi Nui i pracy z ciałem KINO MANA. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo medycyną i psychologią holistyczną, które studiowała w kraju i za granicą. Pobierała nauki u znanych na świecie nauczycieli w tym m.in. u Jonette Crowley, Susan Pa'iniu Floyd, Serge'a Kahili Kinga, Toma de Winter, Shirlie Roden, Gilberta Renaud. Od ponad dwóch lat prowadzi w Warszawie grupowe spotkania terapeutyczne pod nazwą ,,Medytacje Marka’’– Mark jest przewodnikiem duchowym Jonette Crowley. Na co dzień stosuje skuteczne metody terapii kwantowych pobudzające do przywrócenia własnymi siłami równowagi i zdrowia.
 
PROGRAM WARSZTATU
Na warsztacie poznasz praktyczne zastosowanie metody Soul Body Fusion®. Nauczysz się jak możesz dostrajać swoje ciało do wibracji swojej duszy oraz jak pracować z innymi tą metodą. Dowiesz się i poczujesz jak możesz w pełni korzystać ze swojego potencjału i możliwości. Warsztat kończy się certyfikatem praktyka metody Soul Body Fusion®.

HARMONOGRAM WARSZTATU
Data: 18 listopada, godz. 10:00 – 18:00 z godzinną przerwą na obiad
Miejsce: ul. Grażyny 15 (Mokotów) w Naturalnym Centrum Zdrowia.

OPŁATA: 350 zł. Cena obejmuje międzynarodowy certyfikat Praktyka Soul Body Fusion.  Rezerwacją miejsca jest zaliczka w wysokości 100 zł na konto organizatorki (numer konta zostanie podany mailem).

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528

Pełna informacja: http://www.agnieszkajurko.pl/nalu-nizynska/855-soul-body-fusion.htmlDodaj swój komentarz|Wersja do wydruku

Merkaba, święta geometria
Nowe wydarzenia

 • SZLAKIEM TAJSKICH ŚWIĄTYŃ
  Pragniesz urlopu w gronie pozytywnych i zawsze uśmiechniętych ludzi?
  Marzysz o zwiedzaniu egzotycznych miejsc szlakiem magicznych świątyń
  i poznaniu życia mnichów?
  Chcesz poczuć spokój i harmonię w buddyjskich świątyniach?


 • Technologia neurofeedbacku oraz jej korzyści
  Dr James Hardt jest cenionym naukowcem i psychologiem, który od ponad 30 lat zajmuje się badaniem ludzkiego mózgu i pomaganiem innym, aby maksymalnie wykorzystywać swoje możliwości. Jest założycielem Instytutu Biocybernaut, autorem lub współautorem ponad 60 naukowych referatów oraz ponad 30 patentów

 • SZCZĘŚCIE – ŚCIEŻKA CODZIENNOŚCI
  Już od ponad 25 lat spotykamy się w sierpniu, aby dzielić się swoim doświadczeniami i doświadczać nowego pracując w bezpiecznych, przyjaznych warunkach. Tak więc i w tym roku zapraszamy Ciebie a nasz kolejny, już 26-ty Wakacyjny Warsztat Akademii Życia • Eksploracje świadomości - Merkaba, medytacje, hemi-sync, warsztaty rozwoju osobistego