5/10/2019 - WEWNĘTRZNY ALCHEMIK
Wykładowca: Tom de Winter
Miejsce: Niemcy

Po raz pierwszy odbędą się warsztaty dla polskich uczestników w ośrodku Toma - w przepięknym, malowniczym miejscu pośrodku bawarskich Alp.WEWNĘTRZNY ALCHEMIK
warsztat prowadzi Tom de Winter
zwiedzanie bawarskich zamków
10-13 maja 2019 w Niemczech

Ograniczona liczba osób - max 12 osób
Zapewniamy tłumaczenie na język polski

Po raz pierwszy odbędą się warsztaty dla polskich uczestników w ośrodku Toma - w przepięknym, malowniczym miejscu pośrodku bawarskich Alp. Oprócz udziału w jego autorskim warsztacie pojedziemy zwiedzić dwa bawarskie zamki zbudowane przez Ludwika II - zamek  Neuschwanstein (najczęściej odwiedzane miejsce  w Europie po paryskiej wieży Eiffla) oraz zamek Lingerhof.

Wszystko jest jednym, jedno jest wszystkim

Jeśli chcemy zobaczyć w jaki sposób wszystko co robimy wpływa na naszą ludzką rodzinę, to musimy się uprościć. Im mniejsze staje się nasze ego, tym bardziej doceniamy innych, opuszcza nas strach i możemy żyć zgodnie z własnym wnętrzem. Wewnętrzny Alchemik poprowadzi Ciebie w podróż do przebudzenia świadomości bezwarunkowej miłości, która znajduje się w każdym z nas.

Opisując procesy zachodzące na tych warsztatach Tom korzysta z symboli i terminologii zapożyczonej z klasycznej alchemii.  Na drodze do celu musimy przejść siedem etapów:

  • Spalanie - palimy ego, maskę, która nosimy każdego dnia;
  • Rozpuszczanie - rozpuszczamy pozostałości zarówno kobiece jak i męskie, wciąż zanieczyszczone przez ego;
  • Oddzielenie - oddzielamy to co męskie od tego co kobiece i wyrzucamy resztę ego;
  • Połączenie - jednoczymy dwie strony bez medytacji ego. Alchemicy nazywali to ślubem króla i królowej. Przy tym etapie poczujesz wewnętrzny spokój;
  • Fermentacja - to co powstało w etapie czwartym musi się rozłożyć, żeby powstała nowa substancja;
  • Destylacja - gotujemy i kondensujemy to co powstało w etapie piątym, żeby osiągnąć wyższa koncentracje i czystość;
  • Koagulacja -  ostateczne zjednoczenie oczyszczonych części. Duch i ciało stają się jednością.

Tom de Winter - nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii.  Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od  ponad 20 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. Od lipca 2011 r. posiada także licencję od Drunvalo Melchizedeka na prowadzenie jego nowego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca. Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku a od 2009 prowadzi warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (w komnacie Króla, Królowej i Dolnej) oraz przy Sfinksie.

Opłata za warsztaty: 1600 zł. Możliwa zniżka 200 zł w przypadku wpłaty 1400 zł w ciągu 14 dni od momentu rezerwacji miejsca. Zapewniamy tłumaczenie na język polski przez doświadczonego tłumacza, którego specjalnie zabieram z Polski.
Opłata za pobyt + wyżywienie + zwiedzanie: 199 euro. Cena obejmuje: 3 noclegi w ośrodku Toma (pokoje dwu- i trzyosobowe), śniadania, lunche i kolacje (niedzielny lunch podczas zwiedzania we własnym zakresie), bilety wstępów do zwiedzanych zamków, transport lotnisko-Maierhofen-lotnisko oraz transport do bawarskich zamków (na lotnisku wynajmiemy samochody osobowe na czas naszego pobytu).
Opłata za samolot: lecimy linią lotniczą Ryanair, cena od 600 zł w dwie strony..

Zapisy:  Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka@agnieszkajurko.pl

Pełna informacja:
https://www.agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/877-wewnetrzny-alchemik-zamki.html