Jesteś naszym 1285783 odwiedzającym. Aktualnie jest:
20 gości
0 zalogowanych użytkowników.


Warsztaty

Zobacz nadchodzące wydarzenia

2017-08-17 - LECZNICZA WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU
Agnieszka Jurko organizuje od kilku lat medytacyjne wyjazdy do miejsc mocy w Egipcie i dzięki temu miała możliwość poznania niezwykle skromnej osoby Adela - uzdrowiciela, który korzysta ze swoich wrodzonych darów do pomagania innym.
(Więcej... | 0 komentarzy)

2017-08-05 - ŚCIEŻKA OTWARTEGO SERCA
W tym roku zapraszamy Ciebie na specjalny XXIV warsztat Akademii Życia, w trakcie którego razem z nami wstąpisz na Ścieżkę Otwartego Serca.
(Więcej... | 0 komentarzy)

2017-06-24 - TWORZENIE RZECZYWISTOŚCI - PRAKTYCZNY KURS OBSŁUGI
Zapraszam na warsztat Waldemara Witkowskiego - autora książek "Tworzenie Rzeczywistości - praktyczny podręcznik obsługi człowieka" oraz "Jam Jest - ścieżka do Nowej Drogi". Na swoich zajęciach Waldemar opisuje modele ludzkiego zachowania w sposób znacznie wykraczający poza ramy współczesnej psychol
(Więcej... | 0 komentarzy)

2017-04-01 - DR JAMES HARDT - ZAŁOŻYCIEL INSTYTUTU BIOCYBERNAUT
Dr James Hardt jest cenionym naukowcem i psychologiem, który od ponad 30 lat zajmuje się badaniem ludzkiego mózgu i pomaganiem, aby ludzie maksymalnie wykorzystywali swoje możliwości. Jest założycielem Instytutu Biocybernaut, autorem lub współautorem ponad 60 naukowych referatów oraz ponad 30 pate
(Więcej... | 0 komentarzy)

2017-02-23 - Wyprawa do mistycznego Egiptu
Na tegoroczną wyprawę zapraszamy osoby zainteresowane mistycznym Egiptem i starożytnymi świątyniami. Nasz wyjątkowy program został specjalnie przygotowany dla osób, które pragną doświadczyć wysokich energii w niezwykłych miejscach mocy oraz są zainteresowane uzdrawiającymi metodami sięgającymi staro
(Więcej... | 0 komentarzy)

2017-02-04 - ETNICZNE TAŃCE W KRĘGU
W dawnych, plemiennych społecznościach krąg był miejscem wyjątkowym. We wspólnocie kręgu dawniej pracowano i świętowano, smucono się i radowano. A przy tym wszystkim – tańczono.
(Więcej... | 0 komentarzy)

2016-08-05 - MĄDROŚĆ PRZYSZŁOŚCI
"Jakie przesłanie, jaką wskazówkę i jaką wypracowaną przez siebie mądrość życiową przekazałbyś/przekazałabyś sobie z młodości?" – pytanie takie zadano gronu osób znanych ze swoich życiowych osiągnięć. A jak Ty odpowiedziałbyś/odpowiedziałabyś na to pytanie?
(Więcej... | 0 komentarzy)

2015-10-15 - Starożytne Świątynie w Egipcie
Zapraszamy na kolejną niezwykłą podróż, podczas której odwiedzimy słynnego uzdrowiciela Adela oraz egiptologa prof. Andrzeja Niwińskiego i jego polską Misję Skalną poszukującą grobowca faraona Herhora w Luksorze!
(Więcej... | 0 komentarzy)

2015-08-06 - BLISKOŚĆ czyli jak zaufać sobie, ludziom i światu
Dzisiejsze czasy... żyjemy online, w stałym kontakcie ze światem i masą ludzi - ale czy rzeczywiście jesteśmy blisko? Zajmujemy się wciąż sobą, ale czy jesteśmy w kontakcie z samym sobą? Pragniemy bliskich relacji, ale uciekamy przed związkami...
(Więcej... | 0 komentarzy)

2015-05-15 - REAKTYWACJA DNA W EGIPCIE
Zapraszamy na XII medytacyjny wyjazd do magicznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Oprócz udziału w warsztacie Reaktywacja DNA zwiedzimy Kair i Gizę, gdzie specjalnie dla nas będzie możliwy prywatny dwugodzinny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz godzinny pobyt bezpośrednio przy Sfinksie.
(Więcej... | 0 komentarzy)
[1]2...1516>>

Zobacz nadchodzące wydarzenia

Merkaba, święta geometria
Nowe wydarzenia

  • ŚCIEŻKA OTWARTEGO SERCA
    W tym roku zapraszamy Ciebie na specjalny XXIV warsztat Akademii Życia, w trakcie którego razem z nami wstąpisz na Ścieżkę Otwartego Serca.

  • UZDRAWIAJĄCA SIŁA DŹWIĘKU
    Shirlie Roden: piosenkarka i terapeutka z Wielkiej Brytanii, która uczy jak wykorzystywać moc ludzkiego głosu do uzdrawiania.

  • Wyprawa do mistycznego Egiptu
    Na tegoroczną wyprawę zapraszamy osoby zainteresowane mistycznym Egiptem i starożytnymi świątyniami. Nasz wyjątkowy program został specjalnie przygotowany dla osób, które pragną doświadczyć wysokich energii w niezwykłych miejscach mocy oraz są zainteresowane uzdrawiającymi metodami sięgającymi staro  • Eksploracje świadomości - Merkaba, medytacje, hemi-sync, warsztaty rozwoju osobistego