Jesteś naszym 2517989 odwiedzającym. Aktualnie jest:
12 gości
0 zalogowanych użytkowników.


Polecane linki

http://www.rebirthing.pl
REBIRTHING (świadomy oddech) - metoda pracy z oddechem, powszechnie praktykowana na całym świecie. Polega na odzyskaniu i pogłębianiu kontaktu ze sobą (zwiększaniu świadomości siebie) dzięki praktyce oddechu połączonego. Poprzez łagodne i w pełni świadome łączenie ze sobą wdechu i wydechu przywraca naturalną harmonię oddychania, co przekłada się na odczuwalną poprawę samopoczucia, a w dłuższej perspektywie również jakości życia. Z tej metody może korzystać prawie każdy. Jest pomocna i skuteczna przy rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych i codziennych wyzwań.

https://www.hellinger.com.pl
Ustawienia systemowe – zwane też ustawieniami hellingerowskimi lub konstelacjami rodzinnymi - są metodą służącą przywróceniu harmonii w naszej psychice, w ciele oraz w naszych rodzinach.

https://zwiazki.com.pl
Jak stać się otwartym i gotowym na przyciągnięcie właściwego towarzysza życia.

https://www.merkaba.pl
Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niezwykłe możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Warsztaty w Polsce i Egipcie prowadzi Tom de Winter z Holandii - certyfikowany trener Drunvalo Melchizedeka.

https://www.akademiazycia.pl
To otwarty krąg osób zainteresowanych rozwojem osobistym i twórczym doskonaleniem swego życia.

https://www.agnieszkajurko.pl
Inspirujące warsztaty otwierające serce oraz pomagające w nawiązaniu kontaktu z wewnętrzną mądrością, intuicją i kreatywnością. Prowadzący: Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii, Tom de Winter z Holandii, uzdrowiciel sufi Adel el Atar z Egiptu, trenerzy Akademii Życia, dr James Hardt z Instytutu Biocybernaut. Warsztaty w Polsce, w Niemczech oraz wyjazdy do mistycznego Egiptu.

http://www.ezosfera.pl/
Sklep internetowy dla ciała i ducha. Duży asortyment książek, płyt i kaset, talizmanów, kadzideł i olejków zapachowych.

https://www.tantralove.eu
Praktycy Tantry Współczesnej, którzy odnaleźli wszystko, czego potrzebowali, by ich związek pogłębiał się, dojrzewał, by wciąż byli atrakcyjni dla siebie samych i siebie nawzajem.

Merkaba, święta geometria
Nowe wydarzenia

  • TWOJA MISJA ŻYCIOWA
    Wyjazd obejmuje dwudniowy warsztat Twoja Misja Życiowa, zwiedzanie Egiptu oraz już tradycyjnie medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa i bezpośrednio przy Sfinksie

  • 5 WYMIARÓW ŚWIADOMEJ SEKSUALNOŚCI
    Zapraszamy Ciebie na intensywny warsztat, na którym przyjrzysz się relacji ze swoją seksualnością, odkrywając i uwalniając blokady emocjonalne i przekonania utrudniające jej swobodny przepływ.

  • Konstelacje Przyszłości
    Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych twórczych i inspirujących warsztatach Akademii Życia. Data naszego spotkania poprzedzająca czas spotkań Katarzynkowo – Andrzejkowych symbolicznie skłania nas do odbycia podróży w przyszłość i spotkania się z twórczymi aspektami naszego Ciała, Umysłu i Duszy.  • Eksploracje świadomości - Merkaba, medytacje, hemi-sync, warsztaty rozwoju osobistego