Jesteś naszym 2111285 odwiedzającym. Aktualnie jest:
19 gości
0 zalogowanych użytkowników.


9/15/2020 - UZDRAWIAJĄCA SIŁA DŹWIĘKU
Wykładowca: Shirlie Roden
Miejsce: Warszawa

Shirlie Roden: piosenkarka i terapeutka z Wielkiej Brytanii, która uczy jak wykorzystywać moc ludzkiego głosu do uzdrawiania.Uzdrawiająca siła dźwięku
warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje
prowadzi Shirlie Roden - duchowa nauczycielka o anielskich wibracjach
15-22 września 2020 w Warszawie

Shirlie Roden: duchowa nauczycielka, pieśniarka i terapeutka dźwiękiem o anielskich wibracjach. Prowadzi warsztaty pracy z dźwiękiem oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie, nawet pomiędzy łapami Sfinksa. Zdobyła międzynarodowy rozgłos dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, które wciąż pisze i komponuje, a także przepięknym medytacjom. Jest także autorką książek "Uzdrawianie Dźwiękiem", "Głos Ciszy" i słoweńskiej autobiografii "Śpiewające Serce". Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego, relacji emocjonalnych oraz do podnoszenia stanu świadomości.

Shirlie jest autorką książki „Uzdrawianie dźwiękiem” (polskie wydanie 2012), nagrała kilka solowych płyt: BE THE LOVE, GRATEFUL, ANGELS OF SOUND, ENDLESS LOVE, RAISING YOUR VIBRATION, SKYDANCER, THE PATH OF DARING, THE CHILD I KNEW, THE VANISHING LAKE.  Utwory Shirlie pełne pozytywnych treści i wysokich anielskich wibracji podnoszą poziom energii słuchacza i kształtują wrażliwość dla Matki Ziemi.

Ostatnia płyta Be The Love (Bądź Miłością) została wydana na jesieni 2015 (spis treści, próbki utworów i teksty piosenek
). Utwór "Awakening" (Przebudzenie)  jest oparty na pierwszym na świecie przemówieniu o ochronie środowiska wygłoszonym przez wodza Chief Seattle w 1851 r. "The Gift" (Dar)  mówi o dziedzictwie przodków  przechowywanym w naszym DNA. Skydancer (Niebiańska Tancerka) przywołuje kobiecą energię tybetańskiej bogini. "Lotus of the Nile" (Kwiat Nilu) zabierze nas do starożytnego Egiptu.

Płyty i książkę można kupić u organizatorki: agnieszka@agnieszkajurko.pl
. Wybrane utwory i całe płyty można także kupić na Itunes i Amazonie (http://shirlieroden.com/music/).

Nowość: aplikacja z Aniołami Dźwięku - na iPhone, iPad oraz na tablety i smartfony z systemem Android.
Więcej informacji: http://www.agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty/788-angels-application.html

Swoją karierę na scenie zaczynała od muzyki rockowej, to wtedy podczas koncertu doświadczyła spontanicznego przepływu ogromnej energii, którą postanowiła wykorzystać do pozytywnego oddziaływania na słuchaczy. To wydarzenie zapoczątkowało jej rozwój duchowy, który poszedł w kierunku wykorzystania głosu ludzkiego jako doskonałego instrumentu uzdrawiania.

Shirlie ma w swoim dorobku wiele musicali, których jest kompozytorem i współautorem, współpracowała z takimi artystami jak: Mike Oldfield, Ultravox, Suzi Quatro, Hot Chocolate, Ray Davies and the Kinks, David Gilmore, Ian Gillan.

Shirlie prowadzi autorskie warsztaty na temat dźwięków czakr, uzdrawiania dźwiękiem, uzdrawiającej mocy wody, uzdrawiania pierwiastka żeńskiego i męskiego, drzewa życia, uwalniania przeszłości, manifestowania marzeń, kreatywnego pisania i inne, za pomocą dźwięku uwalnia dusze uwięzione w miejscach martyrologii. Wszystkie warsztaty zawierają medytacje i wizualizacje dźwięku i czakr z użyciem głosu.

PROGRAM:

 • 19 września (sobota): warsztat ODKRYJ SWOJĄ MOC, 10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A
 • 20 września (niedziela): warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU,  10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A
 • 15-18, 21-22 września 2020: indywidualne uzdrawiające sesje - tylko o godz. 10.30 lub o 12.30

OPŁATY:

Jeden dzień warsztatów: 290 zł. Specjalna opłata za dwa dni warsztatów tylko 540 zł (zamiast 580 zł).
Sesja indywidualna (trwa ok. 2 godzin): 300 zł bez tłumaczenia, 370 zł z tłumaczeniem. Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca, zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 48 godzin.

Artykuły Shirlie oraz relacje z jej z warsztatów: http://agnieszkajurko.pl/relacje.html

Wywiad video z Shirlie: http://www.youtube.com/watch?v=vMrZ3XJo20k

MIEJSCE:

 • Kąpiel i warsztaty: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie!), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, sala gimnastyczna na I piętrze.
 • Sesja indywidualna (trwa ok. 2 godzin): 290 zł bez tłumaczenia, 350 zł z tłumaczeniem. Zaliczka 150 zł gwarantuje rezerwację miejsca, zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 48 godzin. Uwaga: sesje możliwe tylko o godz. 10.30 i 12.30.

ZAPISY: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

Pełna informacja: https://www.agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty/883-uzdrawiajaca-sila-dzwieku.html

"Uzdrawianie Dźwiękiem" - pierwsze polskie wydanie książki Shirlie Roden!
 
Siła ludzkiego głosu, który ma moc uspokajania, uzdrawiania i inspirowania jest znana wszystkim kulturom na całym świecie. Od tysięcy lat instynktownie matki nucą kołysanki dzieciom, aby je uspokoić, mnisi trwają w medytacyjnych mantrach, a ludzie łączą się ze sobą w rytmie pieśni, które śpiewają podczas pracy. Wszyscy mogą podnieść swoje wibracje za pomocą dźwięku.W tej książce Shirlie wskazuje, jak na nowo odkryć moc głosu, która może uzdrowić Twoje życie i życie ludzi dookoła Ciebie. Przy pomocy prostych narzędzi dowiesz się  jak rozwinąć siłę własnego głosu i ją właściwie wykorzystywać, a dzięki ćwiczeniom nauczysz się pozbywania emocjonalnych blokad.
 
Spis treści:
Wszyscy jesteśmy uzdrowicielami
Narzędzia pracy
Święta Przestrzeń
Dźwięk, kolor i ruch
Jestem przekaźnikiem dźwięku - używanie dźwięku w pracy z innymi
Krąg dźwięku - praca z dźwiękiem w grupach
Twórcze pisanie i dźwięk
Uzdrawiające Zwierzęta Dźwięku
Uzdrawianie Dźwiękiem Ziemi
 
Cena: 33 zł + koszt dostawy 6 zł  (wpłata na konto)  lub  + 13 zł (wysyłka za pobraniem)

Zamówienia:  agnieszka@agnieszkajurko.pl . Przy składaniu  zamówienia proszę podać adres dostawy oraz formę dostawy (wpłata na konto czy pobranie).

 

Wrażenia uczestników z poprzednich warsztatów

Minęły już prawie trzy tygodnie od warsztatów z Shirlie Roden, a mimo to trudno mi opisać swoje wrażenia. Przede wszystkim bardzo wiele oczekiwałam po tych warsztatach - spotkało mnie coś jeszcze piękniejszego. Pracując jako dyrygent z chórem amatorskim chciałam poznać nowe metody prowadzenia muzykoterapii głosem, zestawy ćwiczeń itp. Nie spodziewałam się, że dodatkowo będę uczestniczyć w niesamowitym wydarzeniu muzycznym - kierowanej przez Shirlie improwizacji wokalnej.

Spośród nieuporządkowanej masy dźwięków, podczas medytacji, zaczęła powstawać przepiękna harmonia, wyczuwało się niesamowitą przestrzeń, ogrom miłości, tkliwości i ciepła, które (jak sądzę) dotykało nie tylko mnie jedną. Uczestnicy stworzyli podczas warsztatów bardzo wyjątkowy utwór - jedyny w swoim rodzaju, do bólu szczery. Miałam ochotę trwać w nim jak najdłużej, wyśpiewać wszystkie swoje uczucia związane z dobrymi i złymi wspomnieniami, pozwolić płynąć dźwiękom swobodnie, włączać swój głos w chór pozostałych głosów - to wszystko się działo. Dzięki fantastycznej atmosferze, jaką od początku wprowadziła Shirlie, czułam się bezpieczna, wspierana przez pozostałych, otoczona dobrymi emocjami. Wyjeżdżałam do domu z uczuciem żalu, że tak szybko minął czas warsztatów, ale jednocześnie z wielką radością i poczuciem, że swoje zajęcia muzyczne z chórem mogę wzbogacić dodatkowo o wiele pięknych elementów. W to, że dźwięk leczy - nigdy nie wątpiłam, ale teraz jestem bogatsza o nowe doświadczenia.

Marzena

 

Miałam to niezwykłe szczęście, że mogłam się spotkać z Shirlie Roden zarówno podczas sesji indywidualnej jak i prowadzonego przez nią warsztatu. Jestem pod ogromnym wrażeniem obydwu spotkań.

Na każdym z nich otrzymałam dokładnie to czego w danym momencie potrzebowałam. Doświadczyłam niezwykle skutecznych a jednocześnie prostych technik i rytuałów, których działanie mogłam zaobserwować prawie natychmiast po ich zakończeniu w realnych kontaktach z innymi ludźmi.

Shirlie pracuje z ogromną bezwarunkową miłością, łagodnością i szacunkiem dla drugiego człowieka. W niezwykły sposób trafia dokładnie w sedno problemu, a jednocześnie sprawia, że cały proces odbierany jest jako coś bardzo prostego, naturalnego i radosnego.

Miriam Engedi

 

Pomimo dzisiejszego pójścia do pracy nadal jestem w odmiennym stanie świadomosci, bo ciagle jestem w świecie dźwięków.Należałam zawsze do osób, które wstydziły się swojego głosu i unikały jak ognia wszelkich rozśpiewanych imprez. Ale około dwóch lat temu zaczęłam odczuwać potrzebę pracy z dźwiękiem. Do tej pory jednak omijałam pracę z własnym głosem i pracowałam z hemi-sync i misami tybetańskimi.

Pierwszego dnia na warsztacie u Shirlie zebrała się grupa, w której połowa uczestników podobnie jak ja chciała odblokować swoje gardło a druga połowa szukała nowych metod pracy z głosem.

Shirlie przekazała nam bardzo proste wskazówki: jak rozluźniać ciało fizyczne, jak oddychać przeponą, jak poruszać ustami przy konkretnych samogłoskach, jak sprawdzić w jakiej tonacji najlepiej śpiewamy i jak odnaleść uzdrawiającą siłę własnego głosu. Celem warsztatów nie była nauka śpiewania, ale uwolnienie własnego głosu i pozbycie się blokad z tym związanych.

Każdy z uczestników pod koniec dnia miał samodzielnie wypracowaną indywidualną mantrę składającą się z kilku dźwięków (w większości z samogłosek) a ich dobór wynikał z obserwacji własnego ciała, które odbierało lepiej lub gorzej wibracje danych dźwięków. A największym zaskoczeniem była propozycja Shirlie zaśpiewania solowego! przed grupą naszych indywidualnych mantr i wiercie mi, to nie było ciche mruczenie to była muzyka całym ciałem.

Moja mantra okazała się moją mantrą mocy i obserwuję teraz uważnie co się zmienia w moim codziennym życiu a nawet we snach (między warsztatami miałam sen związany ze ściganiem mnie przez żywioł wody, który przestal mi zagrażać jak tylko przypomniałam sobie swoją moc).

Drugiego dnia na warsztatach ogólnie mówiąc pracowaliśmy z dźwiękami i czakrami. Cały dzień to było przygotowywanie nas do sesji uzdrawiania własnym głosem drugiej osoby. Pracowaliśmy w parach i efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Ja podczas sesji wyciagałam moim głosem blokady z pleców Moniki (widziałam je w postaci wbitych śrub) oraz z gardła i brzucha. U mnie natomiast głos Moniki odebrałam jaką cudowną kołysankę, która przeniosła mnie w świat dzieciństwa i umożliwiła mi uzdrowienie starych spraw związanych z moją nieżyjącą Mamą.

Agnieszka

 Dodaj swój komentarz|Wersja do wydruku

Merkaba, święta geometria
Nowe wydarzenia

 • AKADEMIA ŚWIADOMEGO ODDECHU
  Akademia Świadomego Oddechu - Rebirthing to spotkanie z drugim człowiekiem, w przestrzeni prawdy, akceptacji, szacunku, uważności. Stwarza przyjazną przestrzeń do zaistnienia zmiany

 • DROGA SKUTECZNEJ ZMIANY
  Wielką umiejętnością jest rozpoznawania tego, co w danym momencie życia jest dostępne do zmiany – i wielką przygodą jest świadome dokonywanie tej zmiany

 • ŚWIADOMY ODDECH I ZWIĄZKI
  "Związki się nie udają, ponieważ my w nich nie jesteśmy. Nasze dorosłe ciała są w tych związkach, ale nasza psychiczność trwa zatrzaśnięta w pętlach reakcji i wzorców wytworzonych 20, 30, 40, 50 lat temu." • Eksploracje świadomości - Merkaba, medytacje, hemi-sync, warsztaty rozwoju osobistego